Microsoft замінить редакторів новин штучним інтелектом

Новини України

У компанії Microsoft замість журналістів буде працювати штучний інтелект

Microsoft вирішила замінити журналістів роботами..Фото: Pixabay

Одна з найбільших світових компаній Microsoft вирішила розірвати контракт з новинним британським агентством PA Media. Замість них матеріали для домашніх сторінок сайту MSN і браузера Edge редагувати штучний інтелект.

Про це повідомляє газета The Guardian.

Робочі місця втратять 27 співробітників PA Media. Таке рішення було прийнято в рамках глобального переходу компанії до використання автоматичного оновлення новин.

“Як і всі компанії, ми регулярно оцінюємо наш бізнес. Це може призвести до збільшення інвестицій в одних місцях і час від часу до повторного розгортання в інших. Ці рішення не є результатом нинішньої пандемії”, – сказав представник Microsoft.

До того ж зазначається, що зараз багато технологічні компанії експериментують з використанням штучного інтелекту в журналістиці. Наприклад, Google фінансує інвестиції в проекти, щоб зрозуміти принцип його використання.

Раніше ми писали, що Apple випустять відразу три нових смартфона з штучним інтелектом.

Також повідомляли, що глава Міністерство юстиції України хоче залучити штучний інтелект до прийняття рішень про арешт людей. Дані для впровадження новації будуть збирати через реєстр засуджених та ув’язнених, зараз вони вже поповнюються.

Залишити відповідь