Міф про довічну заразності коронавіруса нового типу у людини. Інфографіка

Новини України

Моз України спростував міф про довічну заразності коронавіруса. Інфографіка

Моз спростувало міф про довічну заразності коронавіруса. Фото: “Країна”

У Моз спростували міф, що одного разу перехворіла коронавірусом людина стає його довічним носієм і може заражати інших після лікування.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я в Facebook.

“Коронавірус – пожиттєва хвороба”! Таке твердження – міф. Людина, хворий COVID-19, не стає його довічним носієм. Якщо ви заразилися, сімейний лікар надасть необхідні рекомендації”, – зазначено в повідомленні.

Так, у будь-якому випадку, крім летального, коронавірус покине організм після повного вилікування. У деяких випадках людині потрібна медична допомога, щоб боротися з симптомами хвороби. Для цього прописуються препарати, які лікують конкретні прояви хвороби, а іншу роботу імунітет робить сам.

У разі появи симптомів коронавіруса, у Моз рекомендують виключити вихід на вулиці і навіть контакт з родичами, відразу подзвонити лікареві, описати йому стан здоров’я і далі діяти за його інструкції.

Нагадаємо, у безсимптомно хворих коронавірусом пацієнтів швидше знижується рівень антитіл в порівнянні з тими, хто переносить коронавірус більш важко. Однак це не означає, що у “бессимптомников” пропадає імунітет до вірусу.

Як повідомляла “Країна”, українців почнуть тестувати на антитіла до коронавирусу. Наказ про це підписав Моз. Такі тести показують: якщо людина вже перехворів Covid-19, він може мати імунітет.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь