Мінська ТКГ не підписала угоду про припинення вогню на Донбасі

Новини України

Контактна група з Донбасу не змогла підписати угоду про припинення вогню

Нове засідання ТКГ виявилося марним. Фото: 112.ua

У п’ятницю відбулося позачергове засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі в режимі видеокоференции. Воно було скликане за ініціативою української сторони і пов’язане із загостренням ситуації на лінії зіткнення.

На зустрічі учасники заслухали підсумки засідання робочої групи з питань безпеки, але ні про що не домовилися.

Про це повідомляє Телеграм-канал Міністерства закордонних справ “ДНР”.

 

“Сьогоднішнє позапланове засідання мало б сенс, якби в його ході нарешті були узгоджені життєво необхідні заходи щодо забезпечення безпеки життя і здоров’я мирних громадян Донбасу. Однак і цього разу представники Києва розіграли черговий театр абсурду. Приміром, представляє Київ пан Рєзніков заявив, що немає ніякої “ургентної ситуації” на лінії зіткнення. Тоді навіщо Україна так наполегливо заявляла в ЗМІ, що терміново скликає Контактну групу? Не зрозуміло”, – заявила представник “республіки” в Мінську Наталія Ніконорова.

За її словами, донецька сторона погодилася на оперативну зустріч для того, щоб припинилися обстріл, з-за яких гинуть мирні жителі.

“З 14 березня, коли на нашій території була зафіксована перша в цьому році жертва, спостерігається зростання ескалації. Такої кількості жертв серед цивільних осіб за такий короткий період – 22 поранених і четверо загиблих – у нас не було давно”, – заявила Ніконорова.

Як повідомляла “Країна”, загострення призвело до того, що днями “ДНР” і “ЛНР” заговорили про війну і привели війська в боєготовність.

Ми також писали, що сьогодні українська армія і “ДНР” звинуватили один одного в чергових обстріл на Донбасі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь