Місто Каховка поліція закрила на карантин після спалаху коронавіруса – мапа та схема постів

Новини України

Місто Каховка поліція закрила на карантин після спалаху коронавіруса. Схема посад

З 29 квітня місто Каховка закривається на карантин у зв’язку зі спалахом епідемії коронавирусной інфекції Covid-19, повідомила прес-служба обласної Національної поліції.

“Сьогодні регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення про закриття р. Каховка на карантин. У місті виявлено 22 лабораторно підтверджених випадків Covid-19”, – йдеться в повідомленні.

Починаючи з 29 квітня на території міста будуть проводитися тимчасові обмеження і додаткові дезінфікуючі заходи щодо недопущення поширення коронавіруса.

У поліції додали, що починаючи з 08:00 29 квітня і до 06:00 4 травня Каховка закривається на в’їзд-виїзд.

В’їзд дозволяється лише громадянам, зареєстрованим р. Каховка та автотранспорт спеціальних рейсів, що забезпечує перевезення працівників об’єктів критичної інфраструктури.

Також в місті встановлять карантинні мобільні блокпости на 3 км автодороги Т-2214 (район АЗС “КТК”) і по вул. Мелітопольська 1а, а також обмежать рух і перекриють дороги бетонними блоками.

У поліції підкреслили, що пправоохранители будуть контролювати дотримання громадянами карантинних заходів шляхом цілодобового патрулювання.

Раніше “Країна” повідомляла, що село в Рівненській області закрили на в’їзд і виїзд з-за спалаху коронавіруса, а також про те, що губернатор Нью-Йорка розповів, звідки в місто потрапив коронавірус.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь