Молдова встановила новий добовий рекорд за кількістю заражень коронавірусом

Новини України

Спалах коронавіруса в інтернаті для психічно хворих призвела до нового рекорду за кількістю заражених в Молдові

Іон Кіку (праворуч) повідомив статистику по коронавирусу в Молдові. Фото: gov.md

За минулу добу в Молдові зафіксований рекорд за кількістю випадків зараження коронавірусом за весь період проведення тестування. Вірус виявлений у 252 осіб. Попередній рекорд (194 інфікованих) був встановлений 25 квітня.

Як передає “Інтерфакс-Україна”, статистику захворюваності повідомив прем’єр-міністр республіки Іон Кіку після засідання кризового центру.

“В середу було проведено 1086 тестів. Підтвердилося ще 252 випадки зараження коронавірусом. З них 60 – у селі Бэдичены Сорокского району, 63 – в Кишиневі, 39 – в Придністров’ї. В середу ще 107 осіб одужали, троє померли”, – сказав прем’єр.

Кіку пояснив рекордну кількість нових випадків зараження за добу виявленням нового вогнища зараження.

“В інтернаті для людей з психічними відхиленнями в селі Бэдичены зареєстровано вогнище. Проведено тестування всіх співробітників і пацієнтів, у 60 людей підтверджений коронавірус. Це сталося через недбалість: не були вжиті заходи безпеки в цьому закладі”, – розповів Кіку.

Загальне число підтверджених заражень в Молдові досягло 5 406. Майже половина – 2 176 осіб – вже вилікувалися. Число жертв Covid-19 становило 187.

Що стосується невизнаної Придністровської Молдавської республіки, то за даними оперштаба ПМР, там зареєстровано 697 випадків зараження коронавірусом. Добовий приріст склав 58 осіб. За весь період эидемии в ПМР 27 осіб з коронавірусом померли, а 274 людини одужали.

Між тим в Україні Кабмін послабив карантин і дозволив ходити в кафе по чотири людини.

А Чехія збирається в червні відкрити кордони з Австрією і Словаччиною.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь