Монстрація-2020 проходить онлайн через коронавіруса – фото

Новини України

“Мама, я принцеса. У мене і корона є”. З-за коронавіруса “Монстрація-2020” проходить онлайн. Фото

Монстрація-2020 через коронавіруса проходить онлайн. Фото: Instagram/ megera

З-за епідемії коронавіруса традиційна першотравнева “Монстрація” перейшла в онлайн. Сьогодні користувачі соціальних мереж публікують фото плакатів з абсурдними гаслами.

“Монстрація” – це щорічне хода людей з безглуздими і смішними плакатами. Захід зародилося в Новосибірську в 2004 році, з тих пір кожен рік на Першотравень акцію проводять не тільки там, а ще в трьох десятках міст.

Про новий формат проведення заходу – “Хмарної монстрации” – в Facebook повідомив один з організаторів заходу Артем Лоскутов.

“Монстрацию за 16 років ще жодного разу не вдавалося скасувати, хоча багато хто намагався. Так чи інакше вона відбувалася, пробивалася, просочувалася і проявлялася. Очевидно, виявиться і зараз. Поки гасла придумуються – придумуйте. Поки є на чому їх писати – пишіть. Якщо хочете кудись винести – виносьте (але якщо можете – залишайтеся вдома). Фотографуйте і викладайте в будь-яку соцмережа, ми знайдемо один одного по тегу #монстрация2020”, – написав він.

Також у цьому році учасники акції “влаштовують ходи” в додатку 2Gis і спеціальної міні-грі, де кожен може створити постер з висловлюванням по душі. Бажаючі можуть приєднатися до лав учасників, які зображені у вигляді різнокольорових еліпсів з очима.

Користувачі соцмереж із задоволенням приєдналися до онлайн-Монстрации, багато з плакатів присвячені актуальній темі коронавіруса.

“Монстрація” – первомайське молодіжна хода з елементами абсурдистського карнавалу – проходить в Новосибірську з 2004 року, пізніше марші і перейшли в інші міста Росії, а також інших країн. У 2011 році її ідеолог Артем Лоскутов отримав премію в галузі сучасного мистецтва “Інновація”.

Нагадаємо, також закликали українців масово святкувати Першотравень в мережі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь