Моз України змінить стратегію боротьби з коронавірусом до другої хвилі епідемії – Ляшко

Новини України

Україна буде боротися з другою хвилею коронавіруса по-новому – Ляшко

В Україні можлива друга хвиля коронавіруса. Фото: “Країна”

Україні варто готуватися до другої хвилі епідемії коронавіруса, події можуть розвиватися за сценарієм грипоподібних захворювань. Але Міністерство охорони здоров’я планує, що стратегія боротьби з Covid-19 буде інший, а владі не доведеться оголошувати в країні тотальний карантин.

Про це в ефірі “Прямого” заявив головний санлікар України Віктор Ляшко, оприлюднене відео в YouTube.

“Ми повинні готувати систему охорони здоров’я до цього, щоб не вводити тотальний карантин. Коли ми в перший раз заходили в тотальний карантин, ми поступово послаблюємо заходи… Цей досвід буде оцінений експертами, і ми будемо пропонувати зовсім іншу стратегію боротьби, коли буде друга хвиля”, – сказав Ляшко.

За його словами, зараз потрібно запобігти нашарування різних інфекцій, щоб грип та коронавірус не циркулювали разом. Але в цілому ситуація буде залежати від сезонності Covid-19.

Ляшко про другу хвилю – з 17:55

Нагадаємо, раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що зараз світ знаходиться в середині першої хвилі коронавіруса, тому не потрібно послаблювати карантин занадто швидко.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь