Михайло Саакашвілі на посаді віце-прем’єра має намір вести переговори з МВФ і рятувати економіку України

Новини України

Саакашвілі на посаді віце-прем’єра хоче займатися переговорами з МВФ і порятунком економіки

Михайло Саакашвілі розповів, чим він збирається зайнятися на посаді віце-прем’єра. Фото: Facebook/ Mikheil Saakashvili

Екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі, якому президент Володимир Зеленський запропонував обійняти посаду віце-прем’єра з питань реформ, буде займатися переговорами з міжнародними фінансовими організаціями і рятувати економіку України.

Про це Саакашвілі заявив на брифінгу у п’ятницю, 24 квітня, перед зустріччю з депутатами фракції “Слуга народу”, оприлюднене відео в Facebook.

“Президент доручив мені займатися переговорами з МВФ, з міжнародними фінансовими організаціями. Україні потрібна набагато більша допомогу, ніж вона отримує”, – сказав Саакашвілі.

Також, за його словами, на посаді віце-прем’єра він має намір розробляти неординарні кроки, щоб врятувати економіку України.

“Україна заходить у дуже сильний економічний шторм, у справжній цунамі, криза, і нам необхідно знаходити дуже неординарні кроки для того, щоб врятувати українську економіку, але і максимально послабити удар по кожній українській родині, і взагалі врятувати державу. Тому необхідно приймати неординарні заходи. Насамперед, у рамках тієї програми і мандата, який президент Зеленський отримав рік тому, докорити перетворення, які він вже почав разом зі своєю командою”, – заявив Саакашвілі.

Михайло Саакашвілі також зазначив, що для нього буде важливо посилити співпрацю з Верховною Радою. Крім того, він зосередиться на допомогу українському бізнесу.

“Я за інтеграцію України в світове співтовариство, я за прискорену інтеграцію в Європу, але на наших умовах, а не на умовах якихось бюрократів”, – сказав Михайло Саакашвілі.

Нагадаємо, “Країна” детально розібратися, навіщо Зеленський покликав Саакашвілі у владу і проголосує за нього Рада.

Також ми писали, що у фракції “Слуги народу” виникли проблеми з голосами за призначення Саакавили. Сьогодні, 24 квітня, Рада не буде проводити це голосування.

Залишити відповідь