Михайло Саакашвілі новий голова Виконавчого комітету реформ України

Новини України

Зеленський Саакашвілі призначив головою Виконавчого комітету реформ

Фото: Михайло Саакашвілі в Facebook

Президент України Володимир Зеленський призначив Михайла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

Про це йдеться в Указі № 169/2020 “Питання Національної ради реформи та Виконавчого комітету реформ”, розміщеному на сайті Офісу президента.

“Щиро вітаю Міхеїла Николозовича з новим відповідальним викликом. Вірю, що він зможе надати імпульс Національній раді реформ і допоможе в здійсненні важливих змін у житті країни”, – зазначив Володимир Зеленський.

Також цим указом президент призначив Олександра Ольшанського заступником голови Виконавчого комітету реформ. Ольшанський – венчурний інвестор. Очолював холдинг найбільших провайдерів України (Digital Generation і IP Telecom, Relcom). Ідеолог і співорганізатор найбільшої в Центральній Європі IT-конференції iForum. Один з творців сервісу Zakaz.ua

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Документом вноситься ряд змін до указів щодо діяльності Національної ради реформ та Виконавчого комітету реформ та до положення про Національну раду реформ.

Так, згідно з указом, до складу Нацради реформ входять: голова Верховної Ради України (за згодою), прем’єр-міністр України, перший віце-прем’єр-міністр України, віце-прем’єр-міністра України та інші члени Кабінету Міністрів України, які очолюють міністерства, – за погодженням з прем’єр-міністром України, секретар Ради національної безпеки і оборони України, керівник Офісу Президента України, голова Виконавчого комітету реформ та його заступник, а також за згодою голова Національного банку України, голови комітетів Верховної Ради України, чотири представника від громадських об’єднань.

Рішення Національної ради реформ можуть бути подані Виконавчим комітетом реформ у відносинах з органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації.

Виконавчий комітет утворюється у складі голови Комітету та його заступника. Голови Виконавчого комітету реформ та його заступника призначає президент України. Голова Комітету та його заступник беруть участь у роботі Комітету на громадських засадах.

Засідання Комітету проводяться по мірі необхідності, але не рідше одного разу на місяць.

Скріншот: president.gov.ua

Нагадаємо, в середу, 21 квітня, Саакашвілі повідомив, що отримав пропозицію стати віце-прем’єр-міністром України з реформ в Кабміні.

Також ми писали, що Зеленський Саакашвілі запропонував нову роботу в українській владі.

Залишити відповідь