Михайло Саакашвілі пригрозив Грузії голодом і бідами в разі розладу відносин з Україною

Новини України

Саакашвілі обіцяє Грузії голод і біди у разі розриву відносин з Україною

Михайло Саакашвілі заявив про залежності Тбілісі від Києва. Фото: Mtavari Arkhi

Призначений на посаду голови Виконавчого комітету реформ в Україні Михайло Саакашвілі заявив, що грузинському народові загрожує голод і лиха, якщо відносини між Тбілісі й Києвом зіпсуються через його призначення.

Про це екс-президент Грузії розповів в ефірі грузинського телеканалу Mtavari Arkhi , пише Sova.

“Якщо Грузія зникне для України, на людях в Україні це не позначиться. Якщо ж Україна зникне для Грузії, це будуть порожні прилавки в магазинах, масовий голод, злидні. Тому, звичайно, про це не йдеться, і Україна цього не зробить “, – сказав Саакашвілі.

Саакашвілі також заявив, що Тбілісі більше потребує Києві, а не навпаки. За його словами, велика частина того, що люди купують в грузинських магазинах, “наприклад, зернові, гречка, м’ясопродукти, ковбаса, молоко, завозиться з України”.

Також на думку Саакашвілі, в Москві виступали проти його призначення.

“Для Росії це був дуже принципове питання. Для Росії це було чіткою демонстрацією того, що Україна – незалежна країна, а її президент – повний гідності президент незалежної держави. Я не хочу стати яблуком розбрату. Але демонструвати і нагадувати про це Росії і міжнародному співтовариству необхідно”, – казав екс-глава Одеської ОДА.

Як повідомляла “Країна”, 7 травня Михайло Саакашивили став головним по реформ при Володимирі Зеленском.

За словами президента України, Саакашвілі займеться реформою на митниці.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь