Михайло Саакашвілі розповів подробиці призначення головою виконкому реформ

Новини України

“Це абсолютно ідея Зеленського”. Саакашвілі розповів про нюанси свого призначення

Саакашвілі розповів, що його кандидатура на посаду віце-прем’єра не розглядалася. Фото: Facebook

Кандидатура Михайла Саакашвілі, який нещодавно був призначений на посаду голови виконавчого комітету реформ, не розглядалася на посаду віце-прем’єра. При цьому ідея зробити грузинського політика відповідальним за реформи в Україні належала президенту Володимиру Зеленському.

Про це Саакашвілі розповів в інтерв’ю 24 каналу.

“Це абсолютно ідея Зеленського… тобто ідея пропонувати цю посаду була не моя. Спочатку в Офісі Президента була ідея пропонувати саме її (посаду голови Виконавчого комітету реформ – Ред.), а не віце-прем’єра. Коли ж вони запропонували віце-прем’єра, то потім побачили, як їм чинили опір. Ті, що за статус-кво, які є майже в кожній фракції в парламенті, взагалі опираються будь-яким змінам. Вони якраз відкрили вогонь першими. У мене було враження, що це було несподівано і для президента”, – заявив політик.

Крім того Саакашвілі розповів і про те, хто виступав проти його призначення всередині фракції “Слуга народу”. За його словами, “це були люди, яких більшість керівництва та особисто президент не знали”. Він зазначив, що, коли збирається нова політична сила, туди потрапляють люди, “які відрізняються як мінімум своїми поглядами, а більшість з них відрізняються тим, що вони вже під кимось”.

Також Саакашвілі заявив, що раніше у нього був конфлікт не з главою МВС Арсеном Аваковим, а з системою, і на даний момент він не зацікавлений у протистоянні з чиновником.

“Це не моя функція. Я не хочу бути в центрі конфліктів. Я хочу результатів. Зараз в Україну приходить дуже велика хвиля кризи. Я сподіваюся, що в найближчому майбутньому карантин можна припинити”, – сказав політик.

Нагадаємо, що 7 травня президент України Володимир Зеленський призначив Михайла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

Раніше ми писали, що за словами президента Володимира Зеленського, Саакашвілі повинен зайнятися реформою на митниці.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь