Михайло Саакашвілі впевнений у підтримці його кандидатури на пост віце-прем’єра з боку Зеленського

Новини України

Саакашвілі назвав дату голосування за його кандидатуру в Кабмін

Михайло Саакашвілі впевнений у підтримці Зеленського. Фото: Facebook

Колишній президент Грузії і екс-голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Михайло Саакашвілі впевнений в тому, що його підтримає президент України Володимир Зеленський і буде готуватися до голосування за його кандидатуру на пост віце-прем’єра з питань реформ у четвер, 30 квітня.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в Facebook.

“Звичайно, були надії, що сьогодні відбудеться голосування за мою кандидатуру на посаду віце-прем’єр-міністра, але я залишаюся впевненим у підтримці президента Зеленського, тому будемо готуватися до голосування в четвер. Але раніше я готовий допомагати, консультувати і долучатися до всіх спроб реформувати збанкрутілу стару систему, яка панує в Україні”, – написав він.

Також він додав, що великий суспільний резонанс пов’язаний з сьогоднішніми подіями і доводить, що потрібні серйозні і швидкі зміни.

Нагадаємо, в середу, 21 квітня, Саакашвілі повідомив, що отримав пропозицію стати віце-прем’єр-міністром України з реформ в уряді.

Як повідомлялося, сьогодні в Тбілісі офіційно заявили, що відкличуть посла у разі призначення Саакашвілі в Кабмін.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь