На Хрещатику посадили ялівець замість каштанів. Фото

Новини України

“Поклали туї на Київ”. На Хрещатику висадили ялівець замість каштанів. Фото

Зеленбуд вирішив замінити каштани на Хрещатику. Фото: Facebook / Ілля Сагайдак

У Києві другий рік поспіль замість візитної картки Хрещатика – каштанів – там висадили ялівець. Кияни обурені нововведенням Зеленбуду – новими туями.

Так, деякі користувачі соцмереж пишуть, що без каштанів Хрещатик як відомі лаври і собори без хрестів. Інші наполягають на тому, що головна вулиця столиці стала “туйовій”. Деякі порівняли оновлений Хрещатик з алеєю на кладовищі.

“Бл@, тільки обдовбаний быдлоган, який ненавидить Київ, міг замінити на Хрещатику каштани, які вже давно є візитною карткою столиці на туї, які до речі як правило садять на кладовищі. Зараз Хрещатик з цими туями виглядає як цвинтарі розстріляних ілюзій киян Нинішнє керівництво Києва, схоже, вирішило перетворити нашу квітучу столицю в мультикультурний кам’яний мегаполіс”, – обурився таким рішенням колишній народний депутат Ігор Мосійчук.

“Хрещатик без каштанів – все одно, що Лавра та Софія без хрестів”, – вважає Оксана Щербак.

Користувач Віталій Селик назвав такий Хрещатик “туевым”. : Вже уявляю, як Зібров співає: “Туї, туї, туї – ви сестри мої і брати”.

У свою чергу, співробітник компанії, пов’язаної з посадкою рослин у Києві, Илгам Гасанов на своїй сторінці у Facebook висловив думку про те, що менеджер, що прийняв рішення про висадку туй, абсолютно не підходить для цієї роботи і не відчуває місто. Він вважає, що сотруднки Зеленбуду недостатньо постаралися створити для каштанів придатні умови, тому вирішили просто відмахнутися, заявивши, що дерева не приживуться.

“Ми клали туї на ваше місто. Це типова позиція монополіста озеленювача – Зеленбуду. Чергове суб’єктивне рішення менеджера, який не відчуває місто, не розуміє його і якому точно срати на твої почуття. Ні, ми покладемо туї на дух міста, ми покладемо туї на історії і твої дитячі спогади, тому що ми можемо. Можемо весь час срати на обличчя, а ви все одно підете фоткатись до мосту, до бетонних кольорам або у жирафа в зоопарку”, – написав він.

Відзначимо, напередодні у Зеленбуді заявили, що туї – це тимчасове рішення до наступного року, так як для каштанів потрібен постійний полив, а без капітальної реконструкції Хрещатика, яку збираються провести наступного літа, таку систему встановити неможливо.

Нагадаємо, в минулому році на Хрещатику молоді каштани замінили кущами ялівцю. Тоді у Зеленбуді пообіцяли, що в 2020 році в рамках запланованої реконструкції Хрещатика “Київавтодор” проведе наради з екологами про висадку нового виду дерев.

Як повідомляла “Країна” у 2018 році в Києві на Хрещатику встановили 232 лунки, у які було вирішено висадити нові дерева. Серед можливих варіантів назвали платани, вишні пташині або червоноколірні горькокаштаны.

Залишити відповідь