На Київ насувається гроза і сильний вітер, який триватиме до ночі 2 травня

Новини України

У Києві очікується гроза і штормовий вітер, які триватимуть до ночі

У Києві передають грозу і шторм 2 травня. Фото: Facebook/Євген Лупандін

У Києві у найближчу годину і до кінця доби 2 травня очікується гроза, пориви вітру досягнуть 15-20 м/с. Так само ДСНС оголосила перший рівень небезпеки – жовтий, при якому краще перечекати негоду вдома.

Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на прогноз Гідрометцентру.

Фахівці закликають дотримуватися основні рекомендації при сильному вітрі: всі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; якщо ви опинилися на вулиці, то триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев; у разі сильного вітру сховатися в найближчому будинку або природному; уникати знаходження поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч з ними автотранспорт.

Міська влада нагадує киянам про необхідність дотримуватися протиепідемічні заходи та обмеження. Зокрема, не виходити з дому без крайньої необхідності. “Наголошуємо, що ефективність впроваджених протиепідемічних заходів залежить від свідомого ставлення кожного до ситуації, до свого здоров’я та безпеки”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляла синоптик Наталія Діденко, грозовий фронт пройде уздовж лінії Житомирської, Київської, Дніпропетровської та Одеської областей.

Нагадаємо, у Моз України попередили, що коронавірус можна підхопити навіть в теплу і сонячну погоду.

Залишити відповідь