На місце звільненого Верланова шукають нового начальника податкової служби через портал вакансій

Новини України

Кабмін вже шукає наступника Верланова на зарплату в 1000 євро. На подачу документів відведено лише один день

Влада оголосила конкурс на нового керівника Податкової служби. Фото: Kholodovsky/ Вікіпедія

На порталі державних вакансій відкрилися нові позиції: начальника Державної податкової служби України, його заступника. Відкриття вакансій очевидно пов’язано із звільненням у п’ятницю головного податківця Сергія Верланова і його заступника.

Згідно з інформацією на порталі вакансій, кандидат на посаду керівника податкової служби повинен мати:

  • вища освіта (не нижче магістра);
  • загальний стаж роботи не менше семи років;
  • досвід роботи на посадах державної служби категорій “А” або “Б”, або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах у сфері державної податкової політики.

Обов’язкові також вільне володіння державною мовою і будь-якою іноземною мовою, яка є однією з робочих мов Ради Європи (англійська, французька).

На сайті вказана оклад, який належить головному податківцю – 29 400 грн (еквівалент 1000 євро за нинішнім курсом – Ред.).

Його заступнику покладена зарплата трохи менше – 26 500 грн.

Але найцікавіше, що прийом документів закінчується вже завтра – у понеділок, 27 квітня (при тому, що звільнилася вакансія лише в п’ятницю ввечері). А сам конкурс відбудеться вже у вівторок, 28-го.

Очевидно, що за такі короткі терміни кандидат може встигнути підготувати і подати документи лише в одному випадку – якщо він заздалегідь знав про проведення конкурсу. А це ознака того, що конкурс є фікцією і робиться під конкретну людину.

Термін подачі документів завершується завтра,конкурс відбудеться післязавтра

Зазначимо, що на сайті з’явилася вакансія та на посаду голови Державної аудиторської служби України. До нього висуваються такі ж вимоги, як і до головному податківцю. З тією лише різницею, що бажаний досвід роботи на керівних посадах у сфері державного фінансового контролю не менше трьох років.

Зарплату йому обіцяють таку ж, як у керівника податкової служби.

Прийом документів завершується в понеділок, 27 квітня. Конкурс відбудеться вже у вівторок, 28-го.

Раніше “Країна” повідомляла, що за законом звільнені Верланов і головний митник Максим Нефьодов можуть отримувати зарплату ще півроку.

Також ми розповідали про причини гучної відставки топ-чиновників.

Залишити відповідь