На МКС виявили підвищений вміст бензолу

Новини України

На борту МКС підвищений вміст бензолу. “Роскосмос” запевняє, що екіпажу нічого не загрожує

На борту МКС підвищений вміст бензолу. Фото: Twitter/ Jim Bridenstine

На борту Міжнародної космічної станції (МКС) знову неприємний інцидент. Тут в атмосфері станції раптом виявили підвищений вміст водяної пари бензолу. Правда офіційні особи запевняють, що ніякої загрози для життя екіпажу немає.

Про це повідомляє РІА Новини в своєму Telegram-каналі з посиланням на прес-службу “Роскосмосу”.

У космічному відомстві розповіли, що концентрація цієї речовини в атмосфері МКС не перевищує гранично допустиму норму.

“Екіпажу ніщо не загрожує. Спостереження за збільшенням концентрації триває”, – заявив представник прес-служби “Роскосмосу”.

Зараз на станції перебувають російські космонавти Анатолій Іванишин та Іван Вагнер, а також американський астронавт Крістофер Кессіді.

Наша довідка

Бензол (хімічна формула C6H6) – органічна хімічна сполука, безбарвна рідина зі специфічним солодкуватим запахом. Найпростіший ароматичний вуглеводень. Бензол входить до складу бензину, широко застосовується в промисловості, є вихідною сировиною для виробництва ліків, різних пластмас, синтетичної гуми, барвників. Хоча бензол входить до складу сирої нафти, в промислових масштабах він синтезується з інших її компонентів. Токсичний, канцероген.

Нагадаємо, що раніше “Країна” повідомляла, що в Росії показали “Ракету Перемоги”, яку відправлять на орбіту з вантажем для МКС.

Залишити відповідь