На Офісу генпрокурора подали 586 судових позовів на 392,6 млн гривень

Новини України

Звільнені співробітники завалили Офіс генпрокурора позовами на сотні мільйонів

В Україні колишні працівники прокуратури судяться з Офісом генпрокурора, подано 586 позовів. Фото: адвокат Артем Захаров

На Офісу генпрокурора у зв’язку з реформою подано 586 позовів в суди від колишніх співробітників прокуратури, яких звільнили за результатами атестації часів колишнього генпрокурора Руслана Рябошапки.

Про це йдеться в матеріалі “Країни” про аналітичній довідці для нинішнього глави відомства Ірини Венедиктової.

У кадровій службі ОГПУ підрахували, що лише один позов, за яким відомство програло справу колишньому секретарю Кваліфікаційної комісії прокурорів Сергію Прокопьєву, потрібно виплатити близько 670 тисяч гривень за вимушений прогул, і відновити його на посаді.

Колишній співробітник Генпрокуратури Володимир Скородинський раніше зазначив, що якщо все 586 позовів будуть задоволені судом, то Офіс Генпрокурора повинен буде виплатити за ним близько 392,6 млн гривень (виходячи з середнього розміру компенсації у 670 тисяч грн).

Як підсумок відбувається реформи – робота паралізована, кадрів не вистачає, і мільйони гривень боргу.

Більш детально про всю складність нинішньої ситуації в прокуратурі можна прочитати тут.

Раніше “Країна” писала про те, що нинішній генпрокурор Ірина Венедиктова відзвітувала за два місяці роботи на посаді, не згадавши справи Порошенка, Укроборонпрому і Стерненко.

Також ми повідомляли, що на екс-генпрокурора Рябошапку завели справу за старого кредиту дружини.

Залишити відповідь