На пляжах Греції туристів ізолюють в кабінках із скла

Новини України

На пляжах Греції туристів ізолюють в кабінках зі скла. Фото

В Санторіні будують спеціальні кабінки для туристів. Фото: thesun.co.uk

Пляжі в Санторіні (Греції) почали підготовку до прийому туристів. Для них спорудять спеціальні кабінки з плексигласу (органічного скла).

Про це повідомляє The Sun.

Так, грецький острів став першим, де вирішили встановлювати подібні кабінки. Раніше їх хотіли спорудити на курортах Іспанії та Італії. Передбачається, що вони допоможуть ізолювати відпочиваючих один від одного.

“Ми сподіваємося, що ці споруди не стануть майбутнім для пляжів. Ми не хочемо їх, але якщо це необхідно, і якщо від цього залежить безпека людей…”, – сказав власник пляжного бару Чарлі Чейн.

У той же час віце-президент Асоціації готелів Санторіні Андреас Патиниотис розповів, що потрібно з чогось почати відновлювати туризм. Хоча опитування, проведене Університетом Македонії, показує, що греки побоюються, що коронавірус можуть завезти туристи.

Приміром, більше 93% опитаних виступили за “суворий контроль” в аеропортах та кордонах. Ще 74% впевнені, що туристи повинні приїжджати тільки при наявності медичних сертифікатів.

Майже половина опитаних (49,4%) впевнені, що кордони повинні бути відкриті для всіх туристів.

Нагадаємо, незважаючи на триваючу пандемію коронавіруса в світі, жителям Греції дозволили відвідувати пляжі для купання і занять серфінгом.

Як повідомляла “Країна”, влада Флориди дозволили відвідування пляжів, щоправда, за умови дотримання соціальних заходів безпеки. Але не всім жителям штату така ідея припала до душі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь