На прес-конференції Зеленський анонсував кадрові рішення в разі розвалу справи Шеремета

Новини України

У разі розвалу справи Шеремета Зеленський пообіцяв кадрові рішення по Авакову

Зеленський заявив, що в разі розвалу справи про вбивство Шеремета він буде приймати кадрові рішення. Фото: “Країна”

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в разі, якщо підозрювані у вбивстві журналіста Павла Шеремета виявляться невинними, то у відношенні всіх, хто мав відношення до слідства, будуть прийняті кадрові рішення.

Про це Зеленський заявив в ході прес-конференції 20 травня.

“Я готовий нести відповідальність, якщо слідство було неправильним, якщо там були великі помилки, якщо, не дай бог, було щось спеціально спрямоване проти цих людей – я готовий робити серйозні висновки. Серйозні кадрові висновки. І без цього не обійдеться. Там, де я можу впливати. А що ви хочете, щоб я зробив? Давайте я стану генпрокурором, стану міністром внутрішніх справ – і буду нести повну відповідальність! Згідно моїх повноважень”, – сказав Зеленський, відповідаючи на питання журналіста.

За словами глави держави, його “затягнули” в цю справу. А остаточне рішення стосовно підозрюваних буде приймати суд.

“Мені сказали: знайшли передбачуваних вбивць, затягнули мене в це. Так і є! Нічого страшного, я нічого не боюся. Мені дійсно цікаво. Я прийшов, показали матеріали – так само, як і ви, я дивився на це. Але це наслідок. А рішення за судом. І нехай суд вирішує”, – заявив Володимир Зеленський.

Після цього він повторив, що відповідальним за наслідок у разі розвалу справи загрожує звільнення.

“Моя відповідальність – єдина: знайти вбивць і посадити у в’язницю. А якщо не знайшли тих людей і протримали їх у в’язниці – то всі, хто це зробив, понесуть відповідальність шляхом кадрових рішень. Це і є відповідальність президента – гаранта прав і свобод всіх громадян України”, – сказав президент.

Зазначимо, що раніше на прес-конференції Зеленський заявляв про те, що за хід слідства відповідає особисто глава МВС Арсен Аваков.

Також “Країна” веде онлайн-репортаж про те, як проходить річна прес-конференція Володимира Зеленського.

Залишити відповідь