На прес-конференції Зеленський назвав плівки Єрмака порожніми

Новини України

“Я знаю хто мене хотів шантажувати”. Зеленський прокоментував плівки з братом Єрмака

Зеленський заявив, що “плівки Єрмака” для нього є порожніми. Фото: “Країна”

Президент України Володимир Зеленський вважає “порожніми” запису Дениса Єрмака, брата глави Офісу президента. Втім, за словами глави держави, він знає, хто і як хотів шантажувати цими плівками його особисто та ВП.

Про це Зеленський заявив в ході прес-конференції 20 травня.

“Що стосується пана Єрмака. Для мене це марна справа. Я знаю, хто проводив ці записи, я знаю, для чого. Я знаю, хто шантажував цими записами. Хотів шантажувати мене особисто, щоб я зняв Єрмака. Не готовий говорити, тому що зараз йде слідство, але у мене є відповідь. Повний. Частково там є відповідь, чому я деяких людей звільняю”, – сказав Зеленський.

За його словами, записи є “порожніми”, так як, по-перше, це брат Єрмака. По-друге, “грошей там ніхто не брав, і немає нічого на відео”. Також, незважаючи на те, що це обговорювалося і готувалося ще влітку і восени, за заявою Зеленського, жодної людини, згаданого на записах, ні на посадах.

“До речі, дуже цікаво. Вам треба простежити, хто викладав відео, звідки воно йшло. Хто перший оприлюднив у Facebook про те, що дивіться, що відбувається. Хто перший оприлюднив у Telegram-каналах. І ви відразу зрозумієте не тільки, хто там співучасник, а кому належать Telegram-канали. Як писав Конан Дойл, трохи дедукції підключіть”, – заявив Зеленський.

Нагадаємо, 29 березня народний депутат фракції “Слуги народу” Гео Лерос опублікував в соцмережі відеозаписи, на яких схожий на Дениса Єрмака, брата глави Офісу президента Андрія Єрмака, людина пропонує влаштувати неназваних осіб на певні посади в органах влади.

Також “Країна” веде онлайн про те, як проходить річна прес-конференція Володимира Зеленського.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь