На репетиції військового параду в Росії коронавірусом заразилися сотні військових – ЗМІ

Новини України

У Москві на репетиції параду до 75-річчя Перемоги коронавірусом захворіли сотні військових – ЗМІ

У підмосковному Алабіно встигли провести кілька репетицій параду. Фото: proekt.media

У Росії під час репетиції параду до 75-річчя Перемоги коронавірус підхопили сотні військових, в тому числі і курсанти військових училищ. Ймовірно це сталося ще в першій половині квітня, оскільки в середині місяця президент Володимир Путін переніс проведення заходу та репетицій більше не проводили.

Про це повідомляє видання “Проект” з посиланням на курсантів та їх родичів, частково інформацію підтверджують і в самих училищах.

У репетиції параду, які встигли провести брали участь тисячі військовослужбовців та курсантів з різних міст Росії.

“Остання репетиція параду на підмосковному полігоні “Алабіно”, який в точності повторює центральну площу Росії, пройшла 16 квітня – до цього моменту Москва і область вже майже 20 днів сиділи в самоізоляції”, – йдеться у публікації.

До цього моменту декілька вихованців суворовського училища з Твері вже відчували симптоми хвороби. Після повернення в Твер у десятків суворовців виявили коронавірус. Міноборони повідомляло про 8 хворих, але за даними “Проекту”, їх на порядок більше.

Також заразилися десятки курсантів Нахімовського училища і Військового університету міноборони. У міністерстві визнавали випадки зараження в цих навчальних закладах, однак “Проект” наполягає на тому, що заражених було набагато більше. Видання також стверджує, що хворі є в ряді інших навчальних закладів і в Преображенському полку. У Міноборони ці твердження не коментували.

За офіційними заявами Міноборони, в російській армії на 6 травня коронавірусом інфіковані 1506 військовослужбовців, а також 1182 курсанта і 228 вихованців довузівських навчальних закладів. “Проект” стверджує, що не менше 300 з них заразилися під час репетицій.

Раніше “Країна” писала про те, що Росія піднялася на третє місце в світі за кількістю заражених коронавірусом.

Також ми повідомляли, що в Росії будуть тестувати на коронавірус по 300 тисяч чоловік в день, а це в 1,5 рази більше тестів, ніж Україна зробила за весь час епідемії.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь