На річці під Нікополем не вийшло запустити понтонную переправу на місці впав мосту

Новини України

На річці під Нікополем не вийшло запустити понтонную переправу на місці зруйнованого мосту

Рівень води не дав відкрити переправу. Фото: Facebook/ olexbondarenko

У понеділок, 1 червня, повинна була заробити понтонна переправа, встановлена на місці обрушився автомобільного мосту в Нікопольському районі Дніпропетровської області. Однак відкриття руху відклали.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко у своєму Facebook пояснив, чому.

“Пристрій понтонної переправи в с. Олексіївка – на фінішній прямій. Як і планувалося, зараз підрядники вже завершують підключення освітлення і встановлюють останні дорожні знаки. Також сьогодні за планом повинен був відбутися запуск руху по мосту. Однак стихія внесла свої корективи: у річці Чортомлик різко впав рівень води. В першу чергу, ми дбаємо про безпеку водіїв. Тому було прийнято рішення перенести цей запуск на кілька днів. Зараз інженери вже займаються вирішенням проблеми”, – написав Бондаренко.

Як писала “Країна”, автомобільний металевий міст через Чортомлик на трасі Н-23 повідомленням Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя обрушився 20 травня прямо під колесами фури.

Ми також приводили запевнення Бондаренко в тому, що 1 червня рух через понтонную переправу буде відкрито.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь