На столичних пляжах не рекомендують купатися мінімум три дні

Новини України

На всіх пляжах Києва поставили жовті палички і просять городян не купатися в них

На пляжах Києва купатися не рекомендують мінімум три дні. Фото: Країна

На всіх столичних пляжах вивішені жовті прапори, які говорять про те, що купатися не рекомендується. Такі заходи прийняли після того, як на 12 пляжах Києва виявили наявність кишкової палички. Фахівці будуть робити додаткові дослідження води. Про це повідомляється на сайті КМДА.

Про перевищенні індексу лактопозитивной кишкової палички на пляжах Києва повідомило головне управління Госпродспоживслужбы в столиці.

“Як зазначили у комунальному підприємстві “Плесо”, цю ситуацію викликали сильні дощі, які були в останні дні. Під час таких опадів у водоймах усього світу спостерігаються подібні показники води. На повернення показників з нормативними потрібно 3-4 дні. Тоді обмеження буде знято”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначають, що це не забруднення. Таким можна вважати лише потрапляння до води патогенних речовин (нафти, хімікатів тощо).

Також протягом трьох днів фахівці КП “Плесо” проведуть додаткові аналізи води. “Вже замовлено повторне хлорування водопровідної системи пляжів”, – йдеться в повідомленні.

Раніше “Країна” писала про те, що в Одесі категорично не рекомендують купатися на всіх пляжах міста.

Також ми повідомляли, що в Одесі паливо з токсичного танкера Delfi вилилося в море неподалік від пляжу.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь