На Волині спалах коронавіруса виявили в психлікарні

Новини України

У психлікарні на Волині виявили 23 хворих коронавірусом

Коронавірус масово вразив пацієнтів і медиків психлікарні на Волині. Фото: facebook.com

На Волині у 23 пацієнтів і медиків психіатричної лікарні протягом останніх діб виявлено коронавірус . Медичний заклад розташовано в селищі Олика Ківерцівського району Волинської області. Про це під час брифінгу заявила заступник голови ОДА Тетяна Щербак.

“За минулу добу ми підтвердили 41 випадок (по області – Ред.), найбільше – в Ківерцівському районі, а саме в Олиці. Це – 23 людини з психіатричної лікарні: 7 медичних працівників та 16 пацієнтів, і ще один випадок, так само в Ківерцівському районі”, – повідомила чиновниця.

Також вона додала, що за добу в області від коронавіруса померли чотири людини. У загальній складності у Волинській області виявлено 676 випадків захворювання коронавірусом.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про спалах коронавіруса у психоневрологічному інтернаті в Мукачево (Закарпаття), де протягом минулої доби зафіксували 26 випадків коронавіруса і всі вони пов’язані з єдиним вогнищем зараження в інтернаті.

Також ми повідомляли, що спалах коронавіруса в інтернаті для психічно хворих призвела до нового рекорду за кількістю заражених в Молдові.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь