На заходах по Дню перемоги грубих порушень не виявлено – поліція

Новини України

У поліції повідомили про одне кримінальній справі 9 адмінпротоколів для українців, які відзначали День перемоги

Заходи до Дня перемоги в Україні пішли без грубих порушень. Фото: Facebook/ ХС Харків

Українські правоохоронці не зафіксували грубих порушень на заходах, приурочених до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які пройшли 9 травня.

Слова поліції передає “Інтерфакс Україна”.

“Акції, приурочені до святкування Дня перемоги над нацизмом, в цілому по країні проходять спокійно. Станом на даний момент грубих порушень громадського порядку не зафіксовано, поліція забезпечує публічну безпеку та карантинні обмеження”, – стверджують правоохоронці.

У той же час у поліції уточнили, що станом на 13:00 суботи, 9 травня, було відкрито одну кримінальну справу. Воно пов’язане з використанням забороненої символіки.

“У поліцію Сумській області надійшло повідомлення про те, що в Путивлі під час проведення автопробігу вулицями міста його учасники використали заборонену символіку”, – розповіли в поліції.

Разом з тим, було складено дев’ять адміністративних протоколів, п’ять з яких стосуються порушення правил карантину.

Ще чотири протоколи були складені правоохоронцями в Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської областей та Києві у зв’язку з хуліганством.

Нагадаємо, в Одесі, незважаючи на карантин, дуже багато людей прийшли на святкування Дня перемоги. Все почалося з автопробігу по місту. Так як існує заборона на використання червоних прапорів, жителі вивішують на машини прапор міста. Раритетні і нові автомобілі, а також мотоцикли їдуть колоною по центру міста і сигналять.

Також ми писали, що Зеленський хоче встановити в Україні чотири дзвони в пам’ять про війну, один з них буде у Криму.

Залишити відповідь