НАБУ проводить обшуки у Романа Веприцького в. о. члена правління Укрзалізниці

Новини України

НАБУ прийшло з обшуками до члена правління “Укрзалізниці” з-за розкрадань на будівництво експреса в Бориспіль”

Роман Веприцький потрапив під ковпак НАБУ, фото: epravda.com.ua

Сьогодні, 22 травня, стало відомо, що детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) нагрянули з обшуками до в. о. члена правління “Укрзалізниці” Роману Веприцкому. Обшуки проходять у справі про розкрадання коштів при будівництві експрес – траси в аеропорт Бориспіль.

Про це передає “ЕП” з посиланням на власні джерела в керівництві держкомпанії.

При цьому, як запевняють джерела, обшуки проходять і в робочому кабінеті Романа Веприцького, і у нього вдома.

Нагадаємо, що правоохоронці розслідують розкрадання коштів в особливо великих розмірах при будівництві траси залізничного експресу Київ – Міжнародний аеропорт “Бориспіль”.

“Ведеться досудове розслідування за фактами привласнення коштів в особливо великих розмірах посадовими особами одного із підприємств державної форми власності за попередньою змовою з посадовими особами одного з підприємств приватної форми власності шляхом формального документального оформлення виконання робіт”, – свідчать матеріали судового реєстру.

Слідчі підозрюють, що чиновники і підприємці внесли неправдиві відомості у документи про формальне виконання робіт.

Історія питання така: в 2018 році ТОВ “Рилейд” перемогло в державних закупівель філії Південно-Західна залізниця ПАТ “Укрзалізниця” з будівництва експрес-траси Бориспіль на загальну суму 20 400 000 грн.

Роман Веприцький у 2017-2019 роках був в. о. директора регіонального філіалу “Південно-Західна залізниця” АТ “Укрзалізниця”, а в 2019-2020 роках вже очолював філію.

“Країна” повідомляла раніше, що експрес “Укрзалізниці” з 17 березня перестав ходити в аеропорт “Бориспіль”з-за карантину.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь