НАБУ розслідує закупівлю владою захисних костюмів

Новини України

НАБУ розслідує закупівлю урядом захисних костюмів для медпрацівників

НАБУ розбирається, як проводили закупівлю костюмів біозахисту. Фото: aliexpress.ru

Національне антикорупційне бюро України розслідує тендер на закупівлю 71 тисячі захисних костюмів для медиків. НАБУ підозрює уряд через своїх власних правил закупівель у секторі охорони здоров’я.

Про це пише Reuters.

У НАБУ заявили, що відкрили попереднє розслідування можливого зловживання службовим становищем після того, як один з народних депутатів висловив стурбованість непрозорістю закупівель. У НАБУ не розкрили ніяких подробиць, мотивувавши це тим, що розголошення інформації може зашкодити розслідуванню.

Арсен Жумадилов – голова Державного департаменту медичних закупівель України, створеного в 2018 році для боротьби з корупцією при укладанні контрактів в секторі охорони здоров’я, – звинуватив уряд у порушенні процедур закупівлі. Він сказав, що після початку тендерних процедур костюми привезли пізно і за завищеною ціною.

“Ця практика контрпродуктивна і незаконна”, – заявив Жумадилов.

Тим часом у Моз заперечують ці звинувачення.

Раніше “Країна” розповідала, хто в Україні освоїв більше мільярда бюджетних грошей, виділених на боротьбу з коронавірусом.

Ми також писали про скандал з медичними масками, коли більша їхня партія з Китаю пішла на продаж в комерційні мережі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь