Нацкорпус атакував офіс ОПЗЖ в Києві – відео

Новини України

Дим, вибухи, затримання. Нацкорпус атакував офіс “Оппоплатформы” в Києві

У суботу, 23 травня, Національний корпус влаштував акцію перед будівлею, де розташований офіс партії “Опозиційна платформа – за життя” на вулиці Васильківській у Києві. Націоналісти закидали червоною фарбою стіни і використовували піротехніку.

Вони заявили, що виступають проти “капітуляції”, яку проводить президент Зеленський при пособництві російських агентів”. Також вимагають від Мін’юсту позбавити “Оппоплатформу” реєстрації.

Націоналісти палили фаєри і димові шашки, під час атаки був чутний звук вибуху. На місце прибули правоохоронці. Почалася бійка, в ході якої було затримано кілька метальників піротехніки.

Радикали пообіцяли, що це не остання така акція і заявили, що збираються протестувати проти “капітуляції” і завтра.

У політичній партії “Опозиційна платформа – За життя” вже прокоментували нападу на офіс партії.

“Завдяки діям поліції, заблокувала роботу охорони офісу, націонал-радикали вільно нападали на працівників офісу та охорону, намагалися підірвати офіс, застосовуючи вибухові пакети, кидали фаєри і димові шашки у вікна, обливали фарбою будівлю. Атаки, що були нормою при режимі Порошенко, тривають і при Зеленском”, – йдеться в повідомленні.

Одного з охоронців, як заявляють в партії, довелося госпіталізувати після удару у скроню. Поліція почала діяти тільки після того, як “профашистські молодчики” завершили свою акцію.

“Це напад на офіс є спробою помсти та залякування за принципову позицію нашої партії у питаннях виконання Мінських угод і встановлення миру на Донбасі, з приводу неприпустимості зовнішнього управління Україною з боку Сполучених Штатів Америки, спробою залякати прихильників нашої партії, які 9 травня, всупереч позиції влади, масштабно святкували День Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, продемонструвавши, що націонал-радикалам і ідейним спадкоємцям фашизму не вдасться зламати наш народ. Не маючи можливості спростувати цю позицію відкритої політичної дискусії, наші політичні противники використовують підконтрольних націонал-радикалів для терору і залякування. Таких націонал-радикалів влада тримає на гачку, не висуваючи звинувачень навіть за особливо тяжкі злочини”, – йдеться в заяві партії.

Нагадаємо, що раніше ультраправі мітингували у редакції видання “Гордон” після інтерв’ю його керівника зі Стрілецькою.

Залишити відповідь