Над Кримом на повітряних кулях запустили гігантські портрети Сталіна і Жукова

Новини України

Боксери Росії підняли в небо Криму гігантські портрети Сталіна і Жукова

Повітряна куля з портретом полководця. Фото: vk.com/myfeo_ru

Федерація боксу Росії в честь минулого Дня Перемоги у Криму влаштувала незвичайну акцію. 11 травня на повітряних кулях в небо були підняті портрети радянського вождя Йосипа Сталіна і маршала Георгія Жукова розмірами 40 на 20 метрів.

Про це повідомляє портал Ura.ru.

Портрет Сталіна був піднятий у районі Білої скелі під Білогірському, а зображення маршала Жукова взмыло в небо над Феодосією.

“Ми стартували в 8 ранку. Хто рано прокинувся, той все побачив. Особливо раділи літні люди, звичайно. Політ вийшов красивим”, – розповів про акції пілот одного з аеростатів Олександр Zmushko, чиї діди загинули у Велику Вітчизняну війну.

Акції з аэротстатами Федерація боксу Росії провела майже в 20 регіонах країни. У різних містах – Челябінську, Волгограді, Белогороде, Єкатеринбурзі – були підняті в небо не тільки портрети Сталіна і Жукова, але також пішли на війну боксерів, полотна з символами Перемоги і прапорами.

“Велика Вітчизняна війна була найбільш важкою і жорстокою з усіх воєн XX століття. І перемога в цій війні дісталася нам з потом і кров’ю. Тому пам’ять про подвиг радянських людей, стійкості та самовідданості фронтовиків і трудівників тилу, які визволили світ від фашистських загарбників, не повинна бути забута”, – зазначив голова Федерації Умар Кремльов.

Акцію провели не 9 травня, так як тоді не дозволяли погодні умови: в той день в Криму йшов дощ.

Раніше “Країна” писала, що український боксер Василь Ломаченко на День Перемоги попросив вибачення у ветеранів за зигующую молодь.

Ми також повідомляли, що в Туркменістані 9 травня провели видовищний військовий парад.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь