Надбавки до 300% медикам виплатили в 14 регіонах України – Степанов

Новини України

“300% надбавки отримали медики у 14 регіонах України. Решта – на початку наступного тижня”, – Степанов

Надбавки до 300% отримали медики 14 регіонів України. Фото: Facebook

Надбавки до 300%, що українська влада обіцяла медикам, які працюють з коронавирусными хворими, виплачені вже в 14 регіонах країни.

Про це в суботу, 16 травня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на традиційній нараді під головуванням президента України Володимира Зеленського.

За словами глави Моз, керівництво інших регіонів країни завершить виплату коронавирусных надбавок на початку наступного тижня.

“Радий, що процес рухається. Вже отримав позитивні відгуки медиків, які отримали надбавки. Цей процес йде швидко, коли налагоджена співпраця Кабінету Міністрів та місцевої влади. На Херсонщині всі виплати завершили минулого тижня, серед лідерів – і Дніпропетровщина, і Львівщина. У той же час Волинь, Луганщина, Рівненщина та деякі інші області досі застрягли в бюрократичній тяганині. А треба починати вже виплати за квітень”, – підкреслив Володимир Зеленський.

У свою чергу прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що на даний момент лікарні укладають договори з Національною службою здоров’я України для виплати надбавок за роботу з хворими Covid-19 за квітень.

Нагадаємо, в квітні влади пообіцяли медикам, що разом із зарплатою за місяць всі лікарі, які працювали з коронавирусными хворими, отримають надбавки в розмірі 300% від звичайної заробітної плати.

Але отримати надбавки у регіонах вдалося далеко не всім. У Моз заявили, що в цьому винні місцеві влади.

Залишити відповідь