Надбавки медкам будуть нараховуватися за новим механізмом щоб уникнути затримок – Шмигаль

Новини України

В Україні змінять механізм виплати надбавок медикам – Шмигаль

Кабмін перегляне механізм виплати надбавок медикам. Фото: “Країна”

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що квітневі надбавки медикам за роботу з хворими коронавірусом будуть проводитися через Національну службу здоров’я України. Це допоможе уникнути повторних затримок.

Про це він повідомив під час засідання з питань протидії коронавирусу, передає прес-служба Офісу президента.

Так, у ході засідання Зеленський зробив зауваження з-за затримки виплат медикам за березень. За словами Шмигаля, спрямовані кошти в регіони місцева влада використовували, керуючись не постановою Кабміну від 2020 року, а документом від Міністерства соціальної політики від 2003 року. Тому провести виплати в регіонах не вдалося.

“Обов’язково ці гроші повинні бути виплачені. Бюрократія, звичайно, часто є перешкодою, але в цьому випадку не можна дозволити керуватися старими правилами в умовах нових викликів. Доплати мають отримати всі, хто цього заслужив. Як можна швидше”, – сказав Зеленський.

Уточнюється, що шукати шляхи вирішення проблеми в Кабміні будуть на цьому тижні.

Нагадаємо, за словами глави Моз Максима Степанова, станом на п’ятницю, 8 травня, тільки Полтавська область виплатила 300% надбавок медикам, які задіяні в боротьбі з коронавірусом. Кожен такий медпрацівник отримав в середньому 21 000 гривень.

Раніше “Країна” писала, що Зеленський знайшов винних в обмані лікарів, яким не дали надбавку в 300%. Він доручив усім головам ОДА повністю погасити заборгованість перед лікарями.

Залишити відповідь