Намісник Іонинського монастиря Києва виписався з лікарні після коронавіруса

Новини України

Намісник Іонинського монастиря виписаний з Олександрівської лікарні

Єпископ Іона. Фото: Facebook/ arh.iona

Намісник Свято-Троїцького Іонинського монастиря в Києві єпископ Іона (Черепанов), про зараження коронавірусом якого стало відомо 9 квітня, виписаний з Олександрівської лікарні.

Про це він сам повідомив в невеликому відеопосланні, опублікованому в Facebook.

“Милістю Божою я в Іонинському монастирі, виписаний з Олександрівської лікарні з негативним тестом на коронавірус. У вівторок буду робити другий, підтверджуючий тест на коронавірус. Якщо все буде добре, мене після вівторка можна вважати исцелившимся”, – сказав єпископ.

Відео: Facebook/ arh.iona

Також він в окремому пості подякував весь колектив 2-го інфекційного відділення Олександрівської лікарні.

“Я не бачив їхніх облич, але я бачив їх очі. Дбайливі, серйозні, доброзичливі і підбадьорливі. Бачив і розумів: все буде добре”, – написав Іона.

Він додав, що ні в кого з медиків не бачив за два тижні лікування ні тіні недбалості або байдужості. Всіх лікарів він назвав героями.

Як писала “Країна”, в деяких монастирях зафіксовані спалахи коронавіруса. Так, у Києві 22 квітня коронавірус виявили у ченців Києво-Печерської лаври та Свято-Покровського Голосіївського монастиря.

У ЗМІ писали про випадки зараження в Почаївській Свято-Успенській лаврі, проте інформація не підтвердилася. Тим не менш, монастир закрили на карантин.

Залишити відповідь