Нардеп Богуцька зробила селфи в масці з сітки після того, як на вході в Раду їй вимірювали температуру і вона виявилася 34 градуси

Новини України

“34 градуси, охолоняю”. Нардеп Богуцька прийшла в Раду в масці з плетеної сітки. Фото

Богуцька натякнула на безглуздість обов’язкового вимірювання температури приладами, які масово показують 34 градуси. Фото: facebook.com

Нардеп від “Слуги народу” Єлизавета Богуцька підірвала соцмережі зробленим в сесійній залі Ради селфи, на якому вона зображена в креативній “коронної масці”, зробленої з сітки. Таке фото вона опублікувала після того, як на вході в парламент їй виміряли температуру і вона виявилася 34 градуси.

“Сьогодні вранці при вході в Парламент виявилося, що у мене температура ледь набирає 34°С. Охолоняю. Пізніше зрозуміла, в чому причина. Це вірус помер. Не зміг подолати бар’єр моєї коронної маски!” – підписала фото Богуцька.

Варто зазначити, що її пост викликав подив і обурення. Зокрема, на публікацію відреагував журналіст Віталій Тисячний.

“Підкажіть, від якого вірусу захищає ця маска? Цирк якийсь”, – запитав у соцмережі журналіст.

А журналіст Василь Крутчак припустив, що таким чином Богуцька відволікає увагу від “прославився” напередодні Гордона.

Обурилася в соцмережі і журналіст Ольга Комарова. “Народний депутат Єлизавета Богуцька. “Слуга народу” … На цьому все”, – написала в соцмережі журналістка.

Ймовірно, не всі зрозуміли, що своїм постом нардеп Єлизавета Богуцька підтримала тролінг, розпочатий якимсь Арменом Кехяном (його вона зазначила у своїй публікації), який опублікував подібний пост після відвідування гіпермаркету “Епіцентр”, де на вході у нього вимірювали температуру і прилад показав 34,2 градуси.

“Тільки що в Епіцентрі, рятуючись від смертоносного вірусу за допомогою спеціальної маски (на фото 1), з’ясував, що катастрофічно охолоняю (на фото 2). Попросив терміново покликати на допомогу Ляшко і Степанова”, – написав Кехян.

Тут варто пояснити, що безконтактні прилади для вимірювання температури тіла відвідувачів, які не застосовують вході в магазини та інші громадські місця, часто-густо показують занадто низьку температуру тіла. Швидше за все провокаційними постами Кехян і Богуцька хотіли показати, що вимірювання температури тіла приладом з такою похибкою також марно в боротьбі з поширенням коронавіруса, як і маска з сітки.

Раніше “Країна” писала про те, що на Хрещатику почали відкриватися магазини одягу, там міряють температуру і просять користуватися антисептиком.

Також ми повідомляли, що Моз озвучив умови, за яких можуть працювати ринки: обов’язкові заміри температури та дезінфекція кожні 3 години.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь