Нардеп Михайло Бондар взяв на поруки підозрюваного в умисному вбивстві

Новини України

Нардеп від партії Порошенка взяв на поруки підозрюваного в умисному вбивстві

Михайло Бондар. Фото: Прямий

Депутат “Європейської солідарності” Михайло Бондар зголосився взяти на поруки людини, якого СБУ підозрює в умисному вбивстві. Мова про розборки копачів бурштину у Рівному, один з яких замовив другого.

Про це свідчать документи, які опинилися в розпорядженні “Країни”.

За даними СБУ, підозрюваний Давид Миколаїв вирішив замовити вбивство жителя Рівного – як говориться в рішенні суду, на тлі спільної діяльності щодо незаконної вирубки лісу та видобутку бурштину.

Миколаїв знайшов виконавця злочину і передав йому гранату. Але той вже здав замовника правоохоронцям. Тому інсценували вбивство, щоб 11 лютого затримати замовника та організатора злочину.

25 березня Шевченківський суд Києва продовжив запобіжний захід Миколаєву на 60 днів – утримання під вартою. Але під час оскарження цього рішення в апеляції за підозрюваного у вбивстві заступився нардеп Бондар.

Він подав клопотання в Київський апеляційний суд, в якому заявив, що Миколаїв характеризується усіма тільки позитивно. Крім того, йому необхідно лікування, оскільки підозрюваний – без п’яти хвилин інвалід.

Тому депутат від “Європейської солідарності” запропонував випустити Миколаєва під особисте зобов’язання і поручився за нього.

Раніше “Країна” розбиралася, оголосять підозра у вбивстві Сергію Стерненко, який два роки тому вбив людину в Одесі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь