Нардепи від Оппоплатформы поклали квіти до Вічного вогню – відео

Новини України

Нардепи “Оппоплатформы” оголосили про створення Національного фронту. Відео

Нардепи від “Оппоплатформы” прийшли покласти квіти до Вічного вогню. Фото: Країна

Народні депутат від фракції “Опозиційна платформа – за життя” поклали квіти до Вічного вогню в Києві.

“Ми нікому не дамо переписати історію. Дня нас цей день завжди буде святим. Ми захистимо ветеранів і всіх, для кого пам’ять про цей день важлива”, – сказав співголова партії Юрій Бойко.

Голова політради партії Віктор Медведчук розповів, що “Оппоплатформа” буде ініціатором створення громадського руху, який буде боротися за відновлення історичної пам’яті.

“Ми ініціюємо створення громадського руху “Національний фронт”, який буде боротися за збереження історичної пам’яті. Цей захист, як і сама історична пам’ять, сьогодні потребує того, щоб ми її не просто відновили, а шанували і поважали”, – заявив Медведчук.

Нардепи від “Оппоплатформы” прийшли покласти квіти до Вічного вогню. Фото: “Країна”

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський поклав квіти до Вічного вогню в Києві в День перемоги 9 травня. Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков також поклав і на своїй сторінці привітав усіх зі святом.

Також “Країна” розповідала, що київська поліція затримала хлопця, який 9 травня йшов без документів на Арсенальну, щоб покласти квіти. При цьому ще двох, у яких були виявлені ножі та газові балончики типу “Кобра” до Вічного вогню не пропустили.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь