Наркоторгівля в Грузії – США допомогли припинити постачання героїну до Європи

Новини України

У Грузії зловили двох болгар, які під час карантину везли 40 кіло героїну до Європи з Вірменії

Грузія за сприяння США блокувала постачання 40 кг героїну до Європи. Фото: Flickr

У Грузії, де завтра почнеться пом’якшення карантину, розкрили діяльність злочинного угруповання, яка планувала перевезти через територію країни майже 40 кілограм героїну. Спецоперація була проведена спільно з управлінням по боротьбі з наркотиками Мін’юсту США.

Про це в неділю, 26 квітня, інформує прес-служба МВС Грузії.

“У ході спільно проведених заходів затримані два громадянина Болгарії і вилучені до 40 кілограм наркотичної речовини – героїну”, – йдеться в заяві відомства.

За словами правоохоронців, злочинцями виявилися громадяни Болгарії, які провезли в спеціальній схованці, спорудженому всередині автомобіля, до 40 кг героїну з Вірменії, Грузії. Далі товар планувалося доставити в Європу.

Також наркотики були вилучені з знімною квартири зловмисників в Батумі. За оцінками МВС Грузії, вартість вилучених наркотиків складає до 2 мільйонів доларів. Зловмисникам загрожує тюремне ув’язнення терміном до 20 років або довічне ув’язнення.

Нагадаємо, що в Києві викладач хімії організував наркокартель. У двох підпільних лабораторіях було налагоджено виробництво амфетаміну, який продавався через інтернет.

Раніше ми писали, що за словами міністра внутрішніх справ Арсен Авакова, поліція України є найбільшим зберігачем наркотиків.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь