Наталія Поклонська дала інтерв’ю Гордону – Прокуратура АРК використовує її відповіді у кримінальній справі проти неї

Новини України

Інтерв’ю Поклонської підшиють до її кримінальній справі – прокуратура АР Крим

Гордон поговорив з Поклонської, і у справу включилася прокуратура

Після того, як в ефір вийшло інтерв’ю Наталії Поклонської, в якому вона заявила, що не вважає себе зрадником і навіть заспівала українською, у справу включилися українські силовики.

Співробітник прокуратури Автономної Республіки Крим (АРК) Кирило Копійка заявив, що його відомство використовує інтерв’ю журналіста Дмитра Гордона з екс-російським прокурором Криму, а нині депутат Держдуми Росії Наталією Поклонської у відкритому кримінальному провадженні проти неї.

Про це Кирило Копійка заявив в ефірі Радіо Крим.Реалії.

“Вся інформація, що міститься в зазначеному інтерв’ю, буде долучена до матеріалів кримінального провадження і йому буде дана оцінка”, – сказав прокурор.

Між тим, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що інтерв’ю Поклонської Гордону ображає тих, хто зараз в Криму позбавлений волі, в тому числі, з-за дій Поклонської.

Напередодні на це інтерв’ю також відреагував постійний представник президента України в АРК Антон Кориневич. Він зазначив, що “особи, які безпосередньо сприяли окупації частини України, не можуть і не будуть вважатися голосом кримчан”.

Нагадаємо, що до анексії Криму Наталія Поклонська працювала в органах прокуратури України. Навесні 2014 підконтрольні Кремлю влади півострова призначили її прокурором Криму. Вона ініціювала заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу в Росії і на аннексированном півострові.

Поклонскую обрали до Держдуми Росії на виборах, які влаштувала Москва на півострові. Україна і Захід не визнали ці вибори.

На материковій частині України проти Наталії Поклонської порушили дві кримінальні справи: про державну зраду і про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу. Вона також знаходиться у санкционных списках ЄС і ще ряду окремих країн.

Раніше “Країна” повідомляла, що Поклонська зізналася, що на виборах президента в Україні голосувала б за Зеленського.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь