Наталія Поклонська в інтерв’ю Гордону заявила про любов до української мови

Новини України

Поклонська заспівала куплет “Черемшини” і заявила, що не вважає себе зрадником. Відео

Депутат Держдуми Росії, колишній прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська, яка нещодавно замовила генетичний тест, щоб з’ясувати своє походження, заявила, що любить українську мову, любить і співає на ньому пісні.

Крім того, Поклонська заявила, що її батьківщина – Україна.

Про це вона заявила в інтерв’ю Дмитру Гордону, відео опубліковане на YouTube.

Так, за словами Наталії Поклонської, вона добре розуміє і пам’ятає українську мову, може на ньому спілкуватися.

“Українські пісні пам’ятаю, “Черемшина” – прекрасна пісня, навіть співаємо з друзями – і в Криму, і в Москві збираємося, співаємо її… Швидко говорити юридичними термінами, як нас вчили в прокуратурі – я, на жаль, не змогла навчитися. Але, тим не менш, якщо не поспішати, можна і спілкуватися “украинською мовою”, – сказала Поклонська.

За словами депутата Держдуми РФ, вона любить і російську, і українську мови, останній вона назвала “другим улюбленим”.

Дмитро Гордон попросив Поклонскую виконати уривок “Черемшини”, та погодилася і заспівала куплет:

“Знов зозулі голос чути в лісі,

Ластівки гніздечко звили в стрісі.

А вівчар жене отару плаєм,

Тьохнув пісню соловей за гаєм”.

Вона також назвала себе “руської українкою”.

За її словами, свій український паспорт вона здала в Федеральну міграційну службу. А ось посвідчення співробітника української прокуратури вона зберегла.

На запитання журналіста, де її батьківщина, Поклонська заявила, що у неї їх дві: Олексіївка (Донбас), де вона народилася і Крим.

“Тобто, ваша батьківщина – Україна?” – уточнив Гордон.

“Україна. Тому що Донбас – це Україна, і Крим був на той момент УРСР”, – відповіла Поклонська.

На питання, чи не вважає вона себе зрадником, так як перейшла на бік Росії, вона сказала, що давала клятву на вірність українському народові. “А кримчани – вони теж український народ. Тому я своїй клятві не зраджувала. Я залишилася вірною присяги українському народу”, – сказала Поклонського.

Вона також згадала події на Майдані.

“Януковича обрав український народ. А потім вийшли якісь люди на Майдан і оголосили себе українським народом і скинули президента. Чому вони оголосили себе українським народом? Адже це тільки частина народу. Кримчан так не було”, – сказала Поклонська.

Поклонська сказала, що їй не соромно за те, що вона перейшла на бік Росії. “Я знаю, що мій дід б мною пишався. І батьки мною пишаються. А Батьківщина для мене – це і мої предки. Тому я вважаю, що все зробила правильно”, – сказала екс-прокурор Криму.

Нагадаємо, Поклонська раніше заявляла, що правильно говорити не “на Україні”, а “в Україні”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь