Назарій Кравченко розповів про схему фінансування Національного корпусу

Новини України

“Вартість акції – 3 мільйони”. Екс-соратник Білецького розповів про схему фінансування Нацкорпуса

Назарій Кравченко розповів про фінансування Національного корпусу. Фото: facebook/Назарій Кравченко

Колишній активіст “Азова” і націоналіст Назарій Кравченко, після скандалу з побиттям з-за підтримки Сергія Стерненко, розповів про схему фінансування партії “Національний корпус” Андрій Білецького.

Про це він написав у себе в Facebook.

“Непокаране зло росте… хочу зізнатися в злочинах, які я робив за наказом Білецького будучи в ПК. Визнання #1. Членські внески. Партія за законом існує виключно за членські внески. Насправді це відбувалося інакше. Тому гроші вносилися на рахунок наступним чином. “Боцман” знаходив десь гроші, я готував наказ, організовував логістику, щоб осередки отримали гроші і через своїх активістів, знайомих, родичів внесли ці гроші на рахунок партії “Національний корпус”. Я не знаю випадків, коли активісти вносили свої кошти на рахунки партії”, – йдеться в повідомленні.

Також Кравченко розповів, у скільки коштувало утримання партії.

“Трошки про суми, які офіційно не вносились на рахунок партії. До 2018 року щомісячні витрати на діяльність партії (зп клітинок і т. п) – приблизно 300 – 400 тис грн. (Це без зп охорони Андрія, без зп служби безпеки, групи Боцмана). На акції, коли треба було звезти клітинки зі всієї країни, витрати сягали до 3 млн грн. Я не знаю, де бралися ці гроші. Цим займалися Білецький, Боцман і Булат. Далі буде…”, – написав Кравченко.

Суть конфлікту описує телеграм-канал “Політика країни”.

“Розборки між колишніми побратимами з Азова і Нацкорпуса тривають.

Нагадаємо, вже більше року тому двоє азовців – Назарій Кравченко та Сергій Філімонов (відомий також як син Перуна) відкололися від Нацкорпуса Білецького і навернені порохоботскую. У той час як сам Білецький Порошенко напередодні виборів мочив неабияк (що пояснювали ворожнечею Порошенко і Авакова, з яким пов’язують Нацкорпус).

Черговий раунд боротьби побратимів розпочався зовсім недавно. Кравченко і син Перуна, як і інші порохоботы, вписалися за Стерненко. А ось Білецький Стерненко розкритикував.

Після чого Кравченко і Філімонов заявили, що вождь Нацкорпуса разом з товаришами їх жорстоко побили, “умовляючи” не підтримувати Стерненко.

Нацкорпус це спростував – як сам факт побиття, так і те, що розмова на зустрічі йшла про Стерненко.

Відзначимо, що самі “побиті” якихось доказів побиття у вигляді синців на обличчях і т. д. не представили.

Натомість вирішили зосередитися на фінансовій частині.

І сьогодні Кравченко опублікував пост, де розписав скільки Нацкорпус витрачав грошей і звідки вони бралися.

Загалом, заруба між побратимами наростає”.

Нагадаємо, 8 травня екс-активісти “Азова” і націоналісти Назарій Кравченко та Сергій Філімонов, які підтримують Сергія Стерненко, який убив людину в Одесі, повідомили, що їх побили побратими. Причому в цьому нібито брав участь і засновник “Азова” та лідер партії “Національний корпус” Андрій Білецький.

Пізніше “Країна” розповідала, що “Нацкорпус” підтвердив зустріч з Кравченком і Филимоновым, але сам факт побиття вони категорично заперечують.

Зазначимо, що Кравченко в останні відійшов від Білецького і примкнув до конкуруючої групи націоналістів, яка орієнтується на Петра Порошенка. Водночас сам Білецький організовував акції проти Порошенка.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь