Назвав імена розстріляних під Житомиром Нацгвардейцев

Новини України

Названі імена трьох нацгвардейцев загиблих при масовому розстрілі під Житомиром

Назвав імена загиблих Нацгвардейцев. Фото: zt.npu.gov.ua

У числі загиблих в Житомирській області військових були три співробітника Національної гвардії України. Всього було вбито сім чоловік.

Про це заявили в прес-службі Нацгвардії у п’ятницю, 22 травня.

“Сьогодні, 22 травня, близько 01:00 неподалік від с. Новоселиця Попільнянського району Житомирської області місцевий житель, орендар водойми, за попередньою версією, під час конфліктної ситуації з відпочиваючими пострілами з рушниці позбавив життя 7 людей. Серед загиблих є і військовослужбовці Національної гвардії України”, – йдеться в повідомленні.

Серед загиблих старший сержант Вульчин В. С., який служив за контрактом у Бригаді швидкого реагування, а також двоє військовослужбовців, які служили за контрактом у військовій частині 3066: молодший сержант Мамиченко Ст. Л. та старший солдат Москалець А. В. Всі вони перебували у відпустці після тривалого перебування в районі ООС.

Як заявили в місцевій поліції, слідство встановило, що чоловіки приїхали з Києва в Житомирську область відпочивати в ніч з 20 на 21 травня. З орендарем вони були знайомі раніше і підтримували приятельські стосунки. Однак згодом між ним і двома відпочиваючими виник конфлікт, в результаті якого орендар дістав зброю і вбив своїх опонентів. Потім він попрямував до іншої хатині, де спали інші відпочиваючі, і вбив ще п’ять чоловік. Одному військовому вдалося втекти і повідомити про подію в поліцію.

“В даний час встановлені особи загиблих: це добровольці, учасники Антитерористичної операції, жителі Києва у віці від 29 до 50 років”, – уточнили в поліції.

Призначена судово-медична експертиза тіл загиблих, опитані очевидці події, проводяться інші слідчі заходи. Триває подальше з’ясування всіх обставин.

 

Нагадаємо, як стало відомо, перед убивством жертви погрожували зґвалтувати орендаря ставка. Також джерела “Країни” повідомили подробиці розстрілу семи нацгвардейцев під Житомиром.

Пізніше з’явилася нова версія причин бійні під Житомиром, згідно якої конфлікт почався через дітей і Донбасу.

Залишити відповідь