Нефьодов призначив собі премії у 600% від окладу

Новини України

Глава митниці Нефьодов вибив собі і заступникам премії в 600% від розміру окладу

Нефьодов нарахував собі премій на 600% від розміру окладу. Фото: Facebook

Керівник української митниці Максим Нефьодов призначив собі і своїм заступникам космічні надбавки в розмірі 600% окладу. Значне збільшення обсягів оплати праці чиновник мотивував “інтенсивністю” своєї діяльності і “виконанням особливо важливої роботи”.

Копіями відповідних документів поділилося Міністерство фінансів у відповідь на запит “Українських новин”.

Журналісти з’ясували, що Нефьодов 16 січня звернувся до Мінфіну з листом, в якому він попросив узгодити премії по 300% окладу за інтенсивність праці” і ще по 300% окладу за виконання особливо важливої роботи” собі і своїм заступникам, Роберт Зелді, Сергію Петухову і Денису Шендрику, “заднім числом” (з 1 січня). При цьому, Нефедов посилався на Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям.

Мінфін погодив ці нарахування, уточнивши, що виплати повинні здійснюватися за рахунок “економії фонду оплати праці працівників Державної митної служби України. При цьому, судячи з листа Мінфіну, узгодження проходило з працею і досить тривалий час. Так, на кодуванні документа значиться дата відправлення погодження до Держмитслужби – 27 лютого 2020 року.

Таким чином Міністерство фінансів схвалив надбавки за три дні з кінця лютого по 1 березня – вже навесні рішення про премії було призупинено. У документах відомства немає інформації про те, нараховувалися чи надбавки Нефедову та його заступникам з 1 січня по 27 лютого, або вони були перераховані заднім числом в період після виходу погодження з міністерства.

Скан: Українські новини

Скан: Українські новини

Скан: Українські новини

Нагадаємо, що в березні президент України Володимир Зеленський розкритикував роботу митниці, якою керує Максим Нефьодов.

Раніше ми писали, що за словами Нефедова, надходження в митницю зменшилися через уповільнення темпів економіки України, падіння промисловості і зростання курсу долара через світову обвалу на ринках.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь