Ніколас Мадуро вислав посла Євросоюзу Ісабель Бриланте Педросу

Новини України

Три дні на збір валіз. Мадуро вислав з Венесуели посла Євросоюзу

Мадуро оголошує про депортацію посла ЄС, фото: twitter.com/nicolasmaduro

Напруженість у відносинах між Венесуелою і Євросоюзом перейшла на новий рівень. Влада країни прийняла рішення про депортацію посла Євросоюзу Ісабель Бриланте Педросы.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро дав 72 години на те, що б дипломат покинула країну. Свій крок Мадуро пояснив відповіддю на посилення санкцій ЄС проти Каракаса.

“Я вирішив дати 72 години посла Європейського Союзу в Каракасі, щоб вона покинула нашу країну”, – оголосив Мадуро в ході свого звернення в ефірі телеканалу Venezolana de Television, яке транслювалося і в Twitter.

“Вистачить колоніалізму з боку Європи. Хто вони такі, щоб карати? Досить європейського колоніалізму проти Венесуели, переслідувань проти Венесуели. Якщо вони не хочуть поважати Венесуели, то вони йдуть. Венесуела заслуговує поваги перед світом”, – заявив глава держави.

Нагадаємо, раніше Рада ЄС оголосив, що додав до свого санкционному списком Венесуелі 11 провідних посадових осіб країни “з-за їх ролі в діях і рішеннях, підривають демократію і верховенство права”.

Раніше “Країна” повідомляла, що Трамп заперечує причетність США до спроби скинути Мадуро у Венесуелі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь