Німеччина скасовує карантин для приїжджаючих з Великобританії та країн ЄС

Новини України

У Німеччині скасували обов’язковий карантин для приїжджаючих з Великобританії і країн Євросоюзу

В’їжджають у ФРН громадянам ЄС не потрібно буде дотримуватися карантин. Фото: pixabay.com

Німеччина, яка через місяць відкриє спільний кордон з Австрією, відмовилася від обов’язкового карантину для в’їжджають з країн Євросоюзу, Шенгенської зони і Великобританії. Про це 15 травня домовилися федеральний уряд і уряди федеральних земель.

Як пише Deutsche Welle, нові правила вступлять в силу в найближчі дні, а земля Північний Рейн-Вестфалія вводить їх з 15 травня.

Відповідно до домовленості, які в’їжджають в ФРН з регіонів з високим рівнем зараження будуть тільки рекомендувати пройти домашній карантин. Деталі будуть узгоджені найближчим часом, але вже зараз примусовий 14-денний карантин буде поширюватися лише на в’їжджають з третіх країн (в тому числі і України).

Прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Армін Лашет сказав, що нові правила стануть великим полегшенням для людей, особливо тих, хто проживає у прикордонних районах.

Обов’язковий двотижневий карантин для всіх німців і іноземців, що в’їжджають в Німеччину, було введено трохи більше місяця тому – 9 квітня. Його не могли виконувати лише особи, які щодня їздять в Німеччину на роботу, сезонні робітники, співробітники поліції і системи охорони здоров’я.

Західна Європа поступово виходить з карантину. Як писала “Країна”, сьогодні Словенія стала першою європейською країною, яка оголосила про завершення у себе епідемії коронавіруса.

Ми також повідомляли, що з 15 травня в Австрії після карантину відкрилися ресторани, музеї і бібліотеки.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь