Німецькі вчені знайшли ефективне ліки від коронавіруса

Новини України

У Німеччині знайшли препарат, що зупиняє розмноження коронавіруса в організмі

Вчені Університету Гете заявили, що препарат може зупиняти розмноження коронавіруса в організмі. Фото: facebook.com

У Німеччині вчені заявили про ефективне ліки від коронавіруса. Препарат, про який говорять біохіміки і вірусології Університету Гете і Франкфуртської університетської лікарні, здатний сповільнювати і зупиняти розмноження вірусу SARS-CoV-2 в організмі. Стаття дослідників опублікована в журналі Nature.

Учені продемонстрували, що інфекція коронавіруса змінює клітини людини. Для цього вони використовували особливу різновид методу мас-спектрометрії mePROD, щоб визначити швидкість синтезу білків в культурі клітин товстої кишки і їх кількість. Виявилося, що, хоча багато віруси зупиняють вироблення білків господаря на користь вірусних білків, SARS-CoV-2 лише незначно впливає на вироблення білка, але при цьому прискорює його синтез.

Для зниження швидкості розмноження вірусу, вчені використовували інгібітори трансляції, які пригнічують процес синтезу білка, де беруть участь рибосоми, матрична РНК і транспортна РНК. Серед речовин, які зупиняють розмноження вірусу в культурі клітин, була 2-дезокси-D-глюкоза (2-DG), а також рибавірин – противірусний препарат, що застосовується проти гепатиту та інших інфекцій.

Раніше “Країна” писала про те, що Шмигаль заявив, що карантин триватиме, поки не знайдуть ліки від Сovid-19.

Також ми повідомляли, що вчені США знайшли ще одне ліки, яке може допомогти в лікуванні хворих Covid-19.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь