“Норнікель” і IBM будуть готувати фахівців за блокчейну

IT новини

Основна мета – навчання студентів, дослідження, створення цифрових екосистем, освоєння ефективних практик використання інформаційних технологій блокчейна, інтернет речей і систем оптимізації.
Студенти навчаться застосовувати блокчейн-технології, отримають знання про діяльність криптобирж, стейблкойнах і платформах токенизации.

Сьогодні, 6 червня, «Норнікель», IBM і Московський фізико-технічний інститут (МФТІ) домовилися створити центр компетенцій для проведення досліджень та підготовки фахівців з розробки
цифрових технологій для гірничорудної галузі.

В рамках даного проекту МФТІ підготує і запустить магістерські та аспірантські програми. Перші магістранти напряму «Блокчейн» розпочнуть своє навчання вже восени 2019 року. Також інститут
сформує демонстраційний майданчик для проведення навчальних заходів за тематикою «Норнікеля» і забезпечить створення прототипів для гірничорудної галузі на основі рішень IBM.

IBM надасть доступ до профільних науково-освітніх матеріалів, рішень і сервісів в рамках існуючих в корпорації форм підтримки розробників.

«Норнікель» надасть центру свої виробничі майданчики для відпрацювання рішень і проведення дослідних робіт, а також буде виплачувати їм стипендію.

Новий центр буде не тільки вести підготовку фахівців в цифровий області, але і забезпечить процес дослідження, розробки і використання перспективних технологій в рамках
проектів «Норнікеля».

Блокчейн

Залишити відповідь