Нові правила авіаперельотів після коронавіруса

Новини України

Подорожчання квитків і весь час шляху в масці. Як зміняться авіаперельоти після коронавіруса

Авіапасажирів чекають нові правила після спаду пандемії короновируса. Фото: Freepik

Після закінчення пандемії Covid-19 пасажирські польоти стануть менш комфортними і будуть займати більше часу. Крім соціального дистанціювання в аеропортах і обов’язкового носіння медичних масок у літаках, авіакомпаній зобов’яжуть прийняти суворі санітарні заходи.

Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням головні пункти пропозицій німецьких авіакомпаній і аеропортів по зміні правил перевезення пасажирів. Серед них:

  • обов’язкове носіння захисних масок під час всього польоту. Пасажирам доведеться безперервно залишатися в масці кілька годин, що зробить політ менш комфортним.
  • дотримання фізичної дистанції в аеропортах: в чергах перед стійками реєстрації, в зоні огляду багажу, перед паспортним контролем, в зонах очікування вильоту (“накопичувачах”) та видачі багажу. Для цього потрібно встановити більше стійок реєстрації і перепланувати наявні простору
  • Пасажирів будуть пускати в різні зони та на посадку невеликими групами. Один із пунктів передбачає збільшення кількості автобусів, які доставляють пасажирів одного рейсу до літака. Все це потребує великої кількості персоналу.
  • можливий вибірковий контроль температури у пасажирів, що вилітають.
  • ціни на авіаперельоти можуть зрости;
  • загальний час повітряної подорожі зросте, тому що всі процеси в аеропортах сповільнюватися і доведеться приїжджати туди аеропорти з великим запасом часу, ніж раніше.

Видання зазначає, що влада ФРН будуть прагнути до прийняття щонайменше єдиних правил для всього ЄС. Поки що універсальні правила тільки розробляються.

До того ж, залишається невідомою дата, коли літаки знову почнуть регулярно літати по Європі. Так, Іспанія оголосила, що в 2020 році не буде приймати іноземних туристів.

Ryanair скасує всі перельоти мінімум на 3 місяці із-за коронавіруса.

Одна з найбільших світових авіакомпаній Emirates Airline почала брати аналіз крові у пасажирів перед польотом.

Залишити відповідь