Нові правила в’їзду заробітчан до Польщі на карантині без ізоляції

Новини України

Польща спростила правила в’їзду в країну заробітчан на час карантину

Польща помістить на ізоляцію всіх іноземців, крім заробітчан на фермах. Фото: pixabay.com

Сусідня з нашою країною Польща слідом за Чехією спростила правила в’їзду заробітчан зі східної Європи. Прибулим не дозволяється проходити обов’язковий двотижневий карантин.

Про це повідомив міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановській, передає RMF24.

Він зазначив, що із-за введеного в світі карантину на тлі пандемії, у Західній Європі виникла проблема гострої нестачі сезонних робітників.

“Ми не знаємо, яким буде масштаб цього явища і скільки таких співробітників з-за східного кордону приїде до Польщі”, – заявив Ардановській.

За його словами, працюють на фермах іноземці зможуть працювати з першого ж дня після прибуття в країну. Усім іншим працівникам доведеться проходити обов’язкову двотижневу ізоляцію. Також Ардановській стверджує, що проведення тестів на коронавірус заробітчанам з державних коштів неможливо, так як це буде вважатися незаконною державною допомогою”.

Нагадаємо, Європа поступово пом’якшує жорсткі карантинні обмеження, введені через пандемію коронавіруса. Влада Польщі, де в суботу, 16 травня, пройшли бурхливі антикарантинные мітинги протесту, теж зважилися на поступове повернення до нормального життя.

Як повідомляла “Країна”, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко повідомив, що на австрійських підприємствах очікують 802 українських сезонних працівника. А у Фінляндії можуть працевлаштувати тисячі наших співгромадян.

Залишити відповідь