Нові правила життя на карантині в Україні з 11 травня

Новини України

Ляшко нагадав українцям про нові правила життя на карантині з 11 травня

Фото: Facebook/Віктор Ляшко

Заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів українцям про те, як потрібно себе вести після послаблення карантину, щоб не захворіти. Він нагадав про необхідність дотримуватися заходів обережності.

Про це Ляшко написав на своїй сторінці в Facebook в неділю.

“11 травня в Україні будуть ослаблені карантинні заходи. Сьогодні нам дуже важливо знайти баланс між збереженням життя і здоров’я людей і поступовим запуском економіки. Тому організація необхідних протиепідемічних заходів і їх дотримання є надзвичайно важливими питаннями”, – написав він.

Ляшко підкреслив, що постановами Головного державного санітарного лікаря були затверджені тимчасові рекомендації з організації протиепідемічних заходів при наданні послуг в умовах карантину.

Зокрема, постанови регламентують правила, які повинні дотримуватися при наданні послуг в умовах карантину в перукарнях і салонах краси, під час роботи закладів громадського харчування, у закладах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають прийом відвідувачів в офісних приміщеннях, а також правила, які повинні дотримуватися при наданні стоматологічної допомоги в закладах стаціонарної психіатричної допомоги та в установах медико-соціальної та соціального захисту населення.

Нагадаємо, що ми публікували інструкції МОЗ кафе і ресторанам в Україні, як обслуговувати відвідувачів на карантині з 11 травня.

Також “Країна” писала, що Ляшко повідомив, при якому умови в Україні вже влітку можуть відкритися дитячі садки.

Залишити відповідь