Новий корабель Crew Dragon на МКС астронавти випробують ракету в космос

Новини України

Вперше за 9 років астронавтів NASA запустить у космос на пілотованому кораблі Dragon Crew

NASA вперше за 9 років запустить астронавтів у космос. Фото: Twitter/ NASA

Перший з 2011 року пілотований політ на кораблі Crew Dragon NASA зробить 27 травня. Астронавти В космосі випробують передільних можливості нової системи шаттла.

Про це повідомила прес-служба NASA.

“Американські астронавти знову запустять американську ракету з американської землі на Міжнародну космічну станцію в рамках програми комерційних екіпажів NASA. Астронавти NASA Роберт Бенкен і Дуглас Херлі полетять на космічному кораблі SpaceX Crew Dragon, злетять на ракеті Falcon 9 в 16:32 за київським часом 27 травня стартового комплексу 39A у Флориді”, – зазначено в повідомленні.

Зазначається, що місія перевірить систему транспортування екіпажу, роботу стартового майданчика, систему ракети, а також політ в умовах космосу. Крім того, корабель Crew Dragon автоматично зістикується з Міжнародною космічною станцією під наглядом астронавтів, через деякий час (яке буде визначено перед вильотом) так само на автопілоті відстикується і доставить космонавтів на Землю.

Нагадаємо, Національне агентство США з аеронавтики і дослідження космосу (НАСА) влітку 2021 року планує запустити місію DART (Double Asteroid Redirection Test), щоб відхилити астероїд від Землі.

Як повідомляла “Країна”, екіпаж Міжнародної космічної станції (МКС) захопив за допомогою дистанційної руки-маніпулятора Cargo Dragon американський вантажний космічний корабель Cygnus. На ньому космонавтам доставили, серед іншого, свіжий часник.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь