Новий метод лікування коронавіруса показує позитивні результати – ВООЗ

Новини України

У ВООЗ натякнули про перші позитивні результати нових методів лікування коронавіруса

У ВООЗ заявили про новий метод лікування коронавіруса. Фото: pixabay.com

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що у неї є якийсь новий метод лікування коронавирусных хворих, дієвість якого належить перевірити.

Про це заявила на брифінгу прес-секретар організації Маргарет Харріс, передає Reuters.

“У нас є деякі методи лікування, які, вочевидь, знаходяться в дуже ранніх [стадіях] дослідження, але обмежують тяжкість або тривалість хвороби. Але у нас немає нічого такого, що може вбити або зупинити вірус. У нас дійсно є потенційно позитивні дані, але нам потрібно побачити більше даних, щоб бути на 100% впевненими в тому, що ми можемо назвати це лікуванням”, – повідомила Харріс.

Вона не назвала ці інноваційні методи лікування, проте деякі організації вважають, що мова може йти про противірусний американському препараті ремдесивир, який покращує стан хворих коронавірусом.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп незважаючи на свої попередні обіцянки, вже не впевнений на всі 100% в тому, що вакцина від коронавіруса буде готова до кінця цього року.

Як повідомляла “Країна”, Всесвітня організація охорони здоров’я застерігає вже перехворіли коронавірусом – не розслаблятися, так як заразитися можна і в другій, і в третій раз. Допомогти може тільки вакцина, але через мутації вірусу її розробка затягується.

Залишити відповідь